Časté dotazy

  • Úvod
  • Časté dotazy
  • Otázky

Na co mohu použít půjčku od PROFI CREDIT?

Naše půjčky a úvěry (zaměstnanecké i podnikatelské) můžete použít na cokoliv. Nejsou účelově vázány, záleží tedy jen na Vás, co si za peníze z naší půjčky pořídíte.

Kolik peněz mi půjčíte?

Záleží samozřejmě na výši Vašeho příjmu. V rámci zaměstnaneckého úvěru můžete obdržet částku ve výši od 10 000 Kč do 166 000 Kč. U podnikatelské půjčky si můžete půjčit od 15 000 Kč do 200 000 Kč.

Jaká je výše úroků?

Výše úroků závisí na výši úvěru a zvolené délce splácení. Konkrétní příklady si můžete spočítat na naší úvěrové kalkulačce.

Jaké doklady musím předložit, abych mohl získat od PROFI CREDIT úvěr či půjčku?

Pro poskytnutí například zaměstnaneckého úvěru od PROFI CREDIT je třeba doložit následující doklady:

  • kopie občanského průkazu
  • originál potvrzení o výši příjmu (důchodový výměr)

Jak mám doložit výši příjmu?

Výši příjmu doložíte potvrzením zaměstnavatele o výši příjmu (v případě zaměstnaneckého úvěru) nebo daňovým přiznáním za předchozí zdaňovací období (v případě podnikatelské půjčky).

Jakou formou mi budou peníze vyplaceny, jak budu splácet?

Provádíme veškerou výplatu půjček a úvěrů bezhotovostním způsobem, převodem peněz na Váš účet. Půjčku můžete splácet bankovním převodem nebo jednoduše inkasem z účtu.

Jak dlouho trvá schválení úvěru?

V případě, že doložené doklady budou kompletní, je možno úvěr schválit a odeslat požadovanou částku na Váš účet do 24 hodin.

Kontaktujte nás

Ostrava - Hrabůvka OC Špalíček

PROFI CREDIT Czech, a.s.
Dr. Martínka 1590/6
700 30 Ostrava - Hrabůvka

 

VOLEJTE 602 220 692
e-mail roman.cervenka@proficredit.cz

 

Jsme pro Vás v těchto lokalitách:
Ostrava, Bohumín, Karviná, Havířov, Orlová, Šenov, Vratimov, Paskov, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín, Kopřivnice, Štramberk, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Hranice, Studénka, Odry, Fulnek, Příbor, Vsetín.